Z wizytą u chirurga – lepiej prywatnie czy na NFZ?

Z wizytą u chirurga – lepiej prywatnie czy na NFZ?

Czeka Cię wizyta u chirurga? Zastanawiasz się, czy lepsza będzie dla Ciebie prywatna wizyta, czy na NFZ? W takim razie zajrzyj do poniższego tekstu, gdyż może pomóc Ci w rozwianiu wątpliwości i podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wizyta u chirurga w ramach NFZ

Wizyta u chirurga w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia powinna oznaczać bezpłatną konsultację specjalistyczną dla osób, które opłacają składki. Jednak tak to wygląda tylko w teorii, bo w praktyce wizyta u chirurga w ramach NFZ wcale nie jest taka prosta. Trzeba zmierzyć się z szarą rzeczywistością polskiej służby zdrowia, w tym również z długimi kolejkami. Zwykle czas oczekiwania na wizytę u chirurga trwa od kilku dni do nawet kilkunastu dni. Zatem osoby, które nie chcą czekać, aż ich schorzenie się rozwinie, nie mają szans na natychmiastową pomoc, bo muszą cierpliwie czekać w kolejce.

Prywatna wizyta u chirurga

Alternatywą dla chirurgów działających w ramach NFZ są ci, którzy świadczą pomoc prywatnie. Taki chirurg prywatnie warszawa zapewnia fachowe wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują. W tym przypadku mamy do czynienia ze specjalistą, u którego czas oczekiwania na wizytę nie jest liczony w dniach, lecz zwykle w godzinach. Rzadko kiedy można się spotkać, z tym że na wizytę u fachowca trzeba czekać kilka dni. Co więcej, otrzymujemy wsparcie ze strony osoby, która ma bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu można liczyć na szybką diagnozę, czy leczenie.

Które rozwiązanie w takim razie będzie dla nas lepsze?

Widać, że zdecydowanie lepiej prezentuje się oferta ze strony prywatnego chirurga, ponieważ to on zapewnia nam szybkie i fachowe wsparcie. Nie musimy zmagać się z długimi kolejkami, a to zwykle oznacza dłuższe leczenie. Prywatny chirurg swoich pacjentów przyjmuje praktycznie od ręki, więc tym samym daje nam największe szanse na szybki powrót do zdrowia. Poza tym swoje usługi oferuje po bardzo przystępnych cenach, więc przy okazji wizyta w jego gabinecie nie obciąży naszych finansów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *