Dlaczego warto wybrać perukę z prawdziwych włosów?

Peruki z włosów naturalnych to produkty premium. Cechuje je stosunkowo wysoka cena, za którą stoi jednak niepodważalnie wysoka jakość wykonania i długa żywotność. W artykule przedstawiamy, dlaczego peruka z naturalnych włosów w wielu przypadkach jest najlepszym wyborem.

Zalety peruk naturalnych

Peruki z włosa naturalnego są znacznie droższe niż modele z włókien syntetycznych. Prawdziwe włosy, z których tworzy się peruki, są skupywane od osób, które dbały o ich nienaganną kondycję. Współczesne materiały syntetyczne wykorzystywane do produkcji peruk dobrze odwzorowują fakturę prawdziwych włosów, jednak nigdy nie będzie to „jeden do jednego”. Peruki naturalne często są nie do odróżnienia od naszej własnej fryzury. Większość z nich jest wyposażona w czepki z elementami mikroskóry, czyli specjalnego materiału imitującego ludzką skórę. Peruki z pasm naturalnych można pielęgnować przy pomocy kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych. Odpowiednie przechowywanie i regularne mycie pozwala na utrzymanie produktu w idealnym stanie nawet do 4 lat.

Jaki rodzaj włosów wybrać?

Peruka naturalna może zostać wykonana z włosów o różnym pochodzeniu. Różnią się one strukturą włosa oraz podatnością na stylizację. Jednym z najcenniejszych surowców, z którego powstają peruki premium, są włosy słowiańskie. Najczęściej spotykamy je w formie dziewiczej, czyli nigdy nie farbowanej. Naturalne pasma są w kolorach z gamy ciemnych blondów i jasnych brązów. Włos jest trwały oraz podatny na stylizowanie, co zapewnia wysoki komfort noszenia. Alternatywą dla włosów słowiańskich są pasma europejskie. Ich pierwotnymi właścicielkami są głównie włoszki i hiszpanki. Naturalny włos jest ciemny, jednak często zostaje poddawany procesowi rozjaśniania. W sklepach można spotkać także włosy pochodzenia brazylijskiego, indyjskiego oraz chińskiego, które w perukach występują w postaci farbowanej.

Peruki naturalne – trwałość na lata

Peruki naturalne to produkty o najwyższej jakości. Jeśli zależy ci na znalezieniu modelu, który posłuży ci przez kilka lat w dobrym stanie, peruka naturalna jest właśnie dla ciebie! Wybierając perukę naturalną, skorzystaj z usług zaufanego producenta, który oferuje produkty najwyższej jakości. Szeroki wybór peruk z włosów naturalnych znajdziesz w sklepie Hairly. Sklep oferuje możliwość skorzystania z indywidualnych wideokonsultacji, podczas której doświadczony konsultant odpowie na wszystkie pytania i pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *